9 lipca, 2023

Klimatyzator Split

Klimatyzatory typu split

System klimatyzacji złożony z jednej jednostki wewnętrznej i jednego agregatu. Zestaw ten jest typową podstawową jednostką montowaną w wielu domach i biurach. Jego niewątpliwymi zaletami są niewielkie wymiary oraz prosty montaż.

Jeśli szukasz wydajnego i niezawodnego sposobu chłodzenia swojego domu lub biura, klimatyzatory typu split są świetnym wyborem. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, te urządzenia oferują nie tylko rewelacyjną wydajność, ale także niezrównaną wygodę użytkowania. Dzięki zastosowaniu dwóch jednostek – wewnętrznej i zewnętrznej – klimatyzatory typu split są nie tylko ciche, ale również oszczędzają energię elektryczną. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują skutecznej klimatyzacji bez konieczności dużego nakładu finansowego. Postaw na klimatyzatory typu split i ciesz się przyjemnym, chłodnym powietrzem w każdym pomieszczeniu.

Klimatyzator ścienny

To najpopularniejszy rodzaj jednostki wewnętrznej klimatyzatorów. Z racji sposobu montażu (na ścianie w jak najwyższym miejscu) pasuje do większości pomieszczeń. Dzięki regulowanym żaluzjom, chłodząc, wieje równolegle do sufitu a grzejąc, kieruje strumień powietrza w stronę podłogi.

klimatyzacja wewnętrzna i zewnętrzna

 

Klimatyzator ścienny to bez wątpienia najczęściej wybierana jednostka wewnętrzna klimatyzatora. Jest to spowodowane przede wszystkim łatwością montażu, który polega na umieszczeniu urządzenia na ścianie w jak najwyższym punkcie. Dzięki temu klimatyzator nie zabiera nam cennej powierzchni na podłodze. Co więcej, klimatyzator ścienny charakteryzuje się regulowanymi żaluzjami, które pozwalają przepływającemu powietrzu wydobywać się równolegle do sufitu, co jest szczególnie ważne podczas chłodzenia, a podczas grzania urządzenie kieruje strumień ciepłego powietrza w stronę podłogi. Wybierając klimatyzator ścienny, zyskujemy więc wygodne i funkcjonalne urządzenie, które dostosuje temperaturę w naszym pomieszczeniu w zależności od naszych potrzeb.

Szukasz profesjonalnego i niezawodnego dostawcy klimatyzatorów typu split? Wrocold Wrocław oferuje montaż i serwis wysokiej jakości klimatyzatorów, które zapewnią Ci komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów zawsze znajdziesz klimatyzator, który spełni Twoje wymagania. Nasza oferta obejmuje modele energooszczędne, ciche i łatwe w obsłudze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu – od doradztwa, przez montaż, po serwis i regularne przeglądy. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapewnij sobie idealnie dopasowaną klimatyzację dzięki Wrocold Wrocław.

Ikona adresu
Ikona telefonu