9 czerwca, 2021

Instalacja klimatyzacji Wrocław

Szukasz firmy zajmującej się instalacją klimatyzacji we Wrocławiu? Sprawdź koniecznie naszą ofertę! Od lat montujemy, czyścimy i naprawiamy klimatyzatory w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach i wielu innych pomieszczeniach. Wiele lat doświadczenia, obszerna i fachowa wiedz oraz praktyczne umiejętności umożliwiają realizowanie najbardziej wymagających projektów i otwieranie się na zupełnie nowe wyzwania.

Montaż klimatyzacji Wrocold Wrocław

 

Instalacja klimatyzacji ma liczne zalety!

Instalacja klimatyzacji przynosi domownikom wiele cennych korzyści. Sprawdza się doskonale nie tylko latem, ale również zimą. W ciepłe dni schładza pomieszczenie, a w chłodne dni je dogrzewa. W dodatku klimatyzator oczyszcza i jonizuje powietrze, co ma wpływ na komfort psychiczny domowników w upalne dni, a także umożliwia dowolną regulację wilgotności powierza. Warto zaznaczyć, że nowe modele klimatyzatorów zwalczają również bakterie i grzyby. Instalacja klimatyzacji we Wrocławiu składa się z kilku etapów.

Przede wszystkim pierwszym krokiem jest dokonanie wyboru miejsca w pomieszczeniu, w którym ma znajdować się klimatyzator. Następnie należy zamontować jednostkę wewnętrzną, jednostkę zewnętrzną, sprawdzić szczelność, odpowietrzyć i napełnić czynnikiem chłodniczym, a na końcu przeszkolić użytkowników klimatyzacji. Warto mieć na uwadze, że Unia Europejska konsekwentnie prowadzi działania ograniczające emisję substancji, które przyczyniają się do niszczenia warstwy ozonowej oraz wywołują efekt cieplarniany. Ustawa z dnia 15.05.2015 o substancjach zubożających warstwę ozonową niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych reguluje wdrożenie przepisów europejskich do prawa polskiego. Zmieniono ją ustawą z dnia 12 lipca 2017 roku. Zgodnie z przepisami zaleca się powierzyć instalację klimatyzacji w ręce doświadczonych specjalistów. Masz pytania? Zadzwoń!

Ikona adresu
Ikona telefonu