10 września, 2020

Serwis klimatyzacji we Wrocławiu

Oferujemy fachowy serwis klimatyzacji – gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy przeglądy konserwacyjne i naprawy klimatyzatorów. Klimatyzacja jest urządzeniem, które wymaga wykonywania systematycznych czynności serwisowych. Elementy mechaniczne lub elektroniczne mogą z czasem ulec awarii, lub po prostu się wyeksploatować, a naprawa nieprzewidzianej usterki wiąże się zazwyczaj z dużymi kosztami. Mając to na uwadze, warto co najmniej dwa razy w roku wykonać przegląd klimatyzacji. Regularne serwisowanie klimatyzacji zwiększa jej sprawność i zapewnia dłuższą żywotność całej instalacji klimatyzacyjnej.

Naprawa klimatyzacji z Wrocold Wrocław

Najczęstszą przyczyną awarii systemów klimatyzacji jest niewłaściwy montaż klimatyzatora, zaniedbanie wykonywania przeglądów oraz brak fachowej obsługi serwisowej. Jeśli już dojdzie do awarii, najlepiej skorzystać z usług specjalistów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w naprawie klimatyzacji, a także biorą udział w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów, dzięki czemu znają specyfikę nawet najnowszych urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy fachową diagnostykę i naprawę klimatyzacji przy użyciu oryginalnych części.

Czyszczenie klimatyzacji z Wrocold Wrocław

Czyszczenie klimatyzacji to czynność, której w żadnym wypadku nie można zaniedbać. W okresie wzmożonej eksploatacji, klimatyzacja staje się bardzo szybko siedliskiem grzybów i drobnoustrojów, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie. Im bardziej zanieczyszczony układ klimatyzacji, tym gorsza jakość powietrza dostającego się do pomieszczenia. Klimatyzacja, która nie jest regularnie czyszczona, wydziela nieprzyjemny zapach, zużywa więcej prądu i pracuje głośniej. Oferujemy profesjonalne czyszczenie systemów klimatyzacji w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Oczyszczamy bądź wymieniamy filtry, dezynfekujemy urządzenia środkami przeciwgrzybicznymi, dokładnie czyścimy obudowę klimatyzatora. Wykonujemy czyszczenie klimatyzacji specjalistycznymi środkami o wysokiej skuteczności.

Jeśli zależy Państwu na sprawnej i wydajnie działającej klimatyzacji, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowy montaż klimatyzacji i pełną obsługę serwisową. Zadbamy o to, by klimatyzacja w Państwa budynku była w jak najlepszym stanie i służyła bezawaryjnie przez długi czas.

czyszczenie klimatyzacji i serwis Wrocław - domowej, biurowej

Nasza oferta na serwis i czyszczenie klimatyzacji:

  • Serwis klimatyzacji domowej Wrocław – Klimatyzacja domowa wiąże się z ogromnymi korzyściami, szczególnie latem, gdy temperatura na zewnątrz nie rozpieszcza i sięga nawet 30-kilku stopnii Celsjusza. Wówczas uniemożliwia to normalne funkcjonowania i wykonywanie domowych obowiązków. Komfort termiczny (wynikajacy ze stosowania klimatyzacji domowej) z możliwością regulowania wilgotności powietrza: oczyszcza i jonizuje powietrze, co ma ogromny wpływ na lepsze samopoczucie w upalne dni. Ponadto nowe modele klimatyzatorów znacznie rozwiązują problem rozwoju bakterii i grzybów, gwarantują wymaganą ilość świeżego powietrza w pomieszczeniu. Dzięki temu nie ma konieczności otwierania okien. Mimo ogromnych zalet klimatyzacji zdarza się, że wraz z systematycznym użytkowaniem ulega ona różnego rodzaju usterkom i zanieczyszczeniom. Wówczas doskonałym rozwiązaniem okazuje się kompleksowy serwis klimatyzacji. Zepsuty lub zanieczyszczony klimatyzator może przynieść więcej szkód niż pożytku. Przede wszystkim częste chłodzenie powietrza w klimatyzatorze prowadzi do powstawania wilgoci, której nadmiar może być niekorzystny dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu. Wilgotne powietrze bowiem wpływa na rozwój mikroorganizmów, można temu zapobiec poprzez systematyczne czyszczenie klimatyzacji. Sytuacja komplikuje się, gdy dojdzie do konkretnej awarii. Wówczas niezbędna okazuje się pomoc serwisantów. Szukasz firmy oferującej serwis klimatyzacji domowej Wrocław? Sprawdź ofertę Wrocold! Nasi serwisanci przeprowadzą kompleksowy przegląd instalacji w celu znalezienia i naprawienia usterki. Po ustaleniu przyczyny problemów z klimatyzatorem, serwisant wycenia koszt i czas naprawy klimatyzatora. Warto również pamiętać o tym, by serwis klimatyzacji domowej przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku, najlepiej na przełomie września i października, a także w sezonie wiosennym – marzec i kwiecień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień!
  • Serwis klimatyzacji biurowej Wrocław – Klimatyzacja biurowa przynosi ogromne korzyści, szczególnie latem, gdy temperatura na zewnątrz sięga niemalże 40 stopnii Celsjusza. Głównymi zaletami klimatyzacji w biurze są: sprzyjające warunki pracy (zarówno zbyt wysoka, jak i niska temperatura nie sprzyja kreatywnej i efektownej pracy, natomiast klimatyzacja wpływa na wzrost wydajności pracowników, a więc w efekcie zyski dla firmy), zdrowie pracowników (niewłaściwa temperatura może przyczynić się do problemów zdrowotnych, tj. przeziębienia, alergii itd.), zapewnienie odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu (praca w dusznym pomieszczeniu nie sprzyja efektownej pracy, a wręcz odwrotnie ją utrudnia). Dzięki klimatyzacji do biura poziom wilgotności można bardzo skutecznie obniżyć, a tym samym stworzyć komfortowe i sprzyjające środowisko pracy. Komfortowe warunki pracy oznaczają zdecydowanie lepsze samopoczucie, większą motywację do realizowania powierzonych zadań, a w efekcie większą wydajność pracowników. Zdarza się jednak, że klimatyzator ulega różnego rodzaju awariom. Wówczas niezbędny okazuje się kompleksowy serwis klimatyzacji biurowej. Zepsuty lub zanieczyszczony klimatyzator może bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Częste chłodzenie powietrza w klimatyzatorze wiąże się z powstawaniem wilgoci, której nadmiar może być bardzo niekorzystny dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu, a także dla samego budynku. Dlaczego? Wilgotne powietrze tworzy warunki do rozwoju mikroorganizmów, aby temu zapobiec należy systematycznie czyścić klimatyzację. Sytuacja jest poważniejsza, gdy dojdzie do konkretnej usterki. Wówczas niezbędna okazuje się pomoc serwisantów. Szukasz firmy oferującej serwis klimatyzacji biurowej Wrocław? Sprawdź ofertę Wrocold! Nasi serwisanci przeprowadzą kompleksowny przegląd instalacji w celu znalezienia i naprawienia usterki. Po ustaleniu przyczyny problemów z klimatyzatorem serwisant wycenia koszt i czas naprawy klimatyzatora. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
  • Czyszczenie klimatyzacji domowej – Kto szczególnie latem nie marzy o domowej klimatyzacji? Przynosi ona wiele cennych korzyści przede wszystkim wtedy, gdy temperatura na zewnątrz nie rozpieszcza i sięga nawet do 30-40 stopnii Celsjusza. Komfort termiczny, który wynika ze stosowania klimatyzacji domowej wraz z możliwością regulacji, wilgotności powietrza oczyszcza je i jonizuje. Ma to ogromny wpływ na lepsze samopoczucie w gorące dni. Nowe modele klimatyzatorów rozwiązują problemy związane z rozwojem bakterii i grzybów, a ponadto dostarczają wymaganej ilości świeżego powietrza do pomieszczenia. Pomimo tak wielu zalet, warto pamiętać o tym, że klimatyzatory domowe należy systematycznie czyścić. Zanieczyszczony klimatyzator może przynieść więcej szkód niż pożytku. Częste chłodzenie powietrza w klimatyzatorze prowadzi do powstawania wilgoci, której nadmiar może być szkodliwy dla zdrowia wszystkich osób, które przebywają w pomieszczeniach. Wilgotne powietrze wpływa na rozwój mikroorganizmów. Można temu zapobiec poprzez systematyczne czyszczenie klimatyzacji. Zależy Ci na sprawnej i wydajnie działającej klimatyzacji? Szukasz firmy zajmującej się czyszczeniem klimatyzacji domowej? Sprawdź ofertę Wrocold! Nasi serwisanci przeprowadzą kompleksowe i profesjonalne czyszczenie systemów klimatyzacji w mieszkaniach, domach i budynkach użyteczności publicznej. Co robimy? Przede wszystkim oczyszczamy lub wymieniamy filtry, dezynfekujemy urządzenia środkami przeciwgrzybicznymi, dokładnie oczyszczamy obudowę klimatyzatora. Wykonujemy czyszczenie klimatyzacji specjalnymi do tego środkami o wysokiej skuteczności. Jeśli zależy Ci na sprawnej i wydajnie działającej klimatyzacji, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowy montaż klimatyzacji i pełną obsługę serwisową. Zadbamy o to, by klimatyzacja w Twoim domu była w jak najlepszym stanie i służyła bezawaryjnie przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu!
  • Czyszczenie klimatyzacji biurowej – Klimatyzacja biurowa dostarcza wielu korzyści, przede wszystkim latem, gdy temperatura na zewnątrz sięga niemalże 40 stopnii Celsjusza. Przede wszystkim tworzy w upalne dni komfortowe warunki pracy (zbyt wysoka i niska temperatura zdecydowanie nie sprzyja kreatywnej i efektownej pracy), wpływa na wzrost wydajności pracowników i zyski dla firmy, zdrowie pracowników (niewłaściwa temperatura może spowodować problemy zdrowotne), gwarantuje odpowiednią wilgotność we wnętrzach (duszne pomieszczenia zdecydowanie utrudniają pracę). Dzięki klimatyzacji do biura poziom wilgotności bardzo obniża się, a także tworzą się komfortowe i sprzyjające środowisko pracy. Mimo tak wielu zalet klimatyzację należy systematycznie czyścić, gdyż zanieczyszczony klimatyzator może przynieść zdecydowanie więcej szkód niż pożytku. Częste chłodzenie powietrza w klimatyzacji znacznie wpływa na powstawanie wilgoci. Jej nadmiar może być szkodliwy dla zdrowia pracowników. W okresie wzmożonej eksploatacji klimatyzacja jest bardzo często siedliskiem grzybów i drobnoustrojów, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie. Im bardziej zanieczyszczony jest układ klimatyzacji, tym gorsza jakość powietrza dostającego się do pomieszczenia. Klimatyzacja, która nie jest systematycznie czyszczona, bardzo często wydziela bardzo nieprzyjemny zapach, zużywa więcej prądu i pracuje głośniej. Szukasz firmy zajmującej się czyszczeniem klimatyzacji biurowej? Sprawdź ofertę Wrocold! Nasi serwisanci przeprowadzą kompleksowe i profesjonalne czyszczenie systemów klimatyzacji w Twoim biurze. Oczyszczą lub wymienią filtry, dokonają dezynfekcji urządzenia środkami przeciwgrzybicznymi i dokładnie oczyszczą obudowę klimatyzatora. Wykonujemy czyszczenie klimatyzacji specjalnymi do tego środkami o wysokiej skuteczności.

 

Naprawa klimatyzacji domowej Wrocław, okolica – zadzwoń!

Klimatyzacja domowa to urządzenie chłodzące, które daje niesamowite korzyści szczególnie latem, gdy w pomieszczeniach jest niezwykle duszno i gorąco, a nie pomagają nawet otwarte okna. Upał sprawia, że niemożliwe jest wykonywanie codziennych domowych i zawodowych obowiązków. Klimatyzacja domowa z możliwością regulacji wilgotności powietrza nie tylko oczyszcza, ale również jonizuje powietrze, co ma ogromny wpływ na samopoczucie i efektywność. Warto podkreślić, że nowe modele klimatyzatorów domowych zdecydowanie rozwiązują problem bakterii i grzybów, zapewniając przy tym wymaganą ilość świeżego powietrza we wnętrzach. Nie musisz już otwierać wszystkich okien w domu z nadzieją, że wpadnie do domu trochę świeżego powietrza. Niestety ciągłe użytkowanie klimatyzacji wiąże się z różnego rodzaju usterkami. Niektóre są na tyle poważne, że wymagają naprawy. Wówczas najlepiej powierzyć problem firmie, która specjalizuje się w naprawie klimatyzacji domowej. Już nawet niewielkie usterki warto naprawić, gdyż źle działający klimatyzator może przynieść więcej szkód niż pożytku. Może zdarzyć się, że problemy z klimatyzacją wynikają z jej zanieczyszczeniem. Częste chłodzenie wnętrza takim urządzeniem może doprowadzić do nadmiaru wilgoci niekorzystnej dla zdrowia osób przebywających w danym pomieszczeniu. Mogą rozwinąć się mikroorganizmy, można temu zapobiec poprzez naprawę i czyszczenie klimatyzacji. Szukasz firmy zajmującej się naprawą klimatyzacji domowej we Wrocławiu? Sprawdź ofertę Wrocold! Nasi specjaliści dokonają dokładnego przeglądu instalacji w celu odnalezienia i naprawienia usterki. Po odnalezieniu przyczyny problemów z urządzeniem serwisant dokona wyceny i określi czas jego naprawy. Oprócz drobnych i większych napraw firma Wrocold przeprowadza systematyczny serwis klimatyzacji, który pomoże Ci utrzymać klimatyzację w dobrym stanie i czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień!

 

Naprawa klimatyzacji biurowej Wrocław, okolica – zadzwoń!

Klimatyzacja biurowa to funkcjonalne urządzenie, które zdecydowanie wpływa na lepsze samopoczucie i większą efektywność pracowników latem. Nowoczesny klimatyzator jest prosty w obsłudze, a w dodatku pracownicy mogą sami regulować temperaturę i intensywność nawiewu w biurze. Zdecydowanie podstawowymi zaletami klimatyzacji biurowej są: sprzyjające warunki do pracy (zbyt wysoka temperatura utrudnia koncentrację i nie sprzyja efektywnej pracy, natomiast klimatyzator biurowy zdecydowanie pomaga w upalne dni i wpływa na wzrost wydajności pracowników), zdrowie pracodawców, pracowników i osób przebywających w pomieszczeniu, gwarancja właściwej wilgotności powietrza we wnętrzu. Dzięki komfortowym warunkom do pracy pracownicy są zdrowi, mają lepsze samopoczucie, większą motywację do pracy i wydajność. Co zrobić, jeśli klimatyzacja do biura ulegnie awarii? Wówczas warto powierzyć problem osobom specjalizującym się w naprawie klimatyzacji biurowej. Zepsuty klimatyzator nie tylko irytuje w upalne dni, ale może bardziej zaszkodzić niż pomóc, gdyż np. może powstawać nadmiar wilgoci niekorzystnej dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu. Szukasz firmy oferującej naprawę klimatyzacji biurowej we Wrocławiu? Nasi serwisanci zajmują się naprawą różnego rodzaju usterek i dużych awarii. Dokonują: analizy i oceny wizualnej wszystkich elementów wchodzących w skład klimatyzatora, sprawdzają sprawność układu chłodniczego, pomiaru wydajności chłodniczej, a ponadto czyszczą filtry i różne przewodu. Po ustaleniu źródła problemów z klimatyzatorem serwisanci wyceniają koszt i czas naprawy klimatyzatora. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ikona adresu
Ikona telefonu