10 września, 2020

Serwis klimatyzacji we Wrocławiu

Oferujemy fachowy serwis klimatyzacji – gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy przeglądy konserwacyjne i naprawy klimatyzatorów. Klimatyzacja jest urządzeniem, które wymaga wykonywania systematycznych czynności serwisowych. Elementy mechaniczne lub elektroniczne mogą z czasem ulec awarii, lub po prostu się wyeksploatować, a naprawa nieprzewidzianej usterki wiąże się zazwyczaj z dużymi kosztami. Mając to na uwadze, warto co najmniej dwa razy w roku wykonać przegląd klimatyzacji. Regularne serwisowanie klimatyzacji zwiększa jej sprawność i zapewnia dłuższą żywotność całej instalacji klimatyzacyjnej.

Naprawa klimatyzacji z Wrocold Wrocław

Najczęstszą przyczyną awarii systemów klimatyzacji jest niewłaściwy montaż klimatyzatora, zaniedbanie wykonywania przeglądów oraz brak fachowej obsługi serwisowej. Jeśli już dojdzie do awarii, najlepiej skorzystać z usług specjalistów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w naprawie klimatyzacji, a także biorą udział w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów, dzięki czemu znają specyfikę nawet najnowszych urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy fachową diagnostykę i naprawę klimatyzacji przy użyciu oryginalnych części.

Czyszczenie klimatyzacji z Wrocold Wrocław

Czyszczenie klimatyzacji to czynność, której w żadnym wypadku nie można zaniedbać. W okresie wzmożonej eksploatacji, klimatyzacja staje się bardzo szybko siedliskiem grzybów i drobnoustrojów, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie. Im bardziej zanieczyszczony układ klimatyzacji, tym gorsza jakość powietrza dostającego się do pomieszczenia. Klimatyzacja, która nie jest regularnie czyszczona, wydziela nieprzyjemny zapach, zużywa więcej prądu i pracuje głośniej. Oferujemy profesjonalne czyszczenie systemów klimatyzacji w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Oczyszczamy bądź wymieniamy filtry, dezynfekujemy urządzenia środkami przeciwgrzybicznymi, dokładnie czyścimy obudowę klimatyzatora. Wykonujemy czyszczenie klimatyzacji specjalistycznymi środkami o wysokiej skuteczności.

Jeśli zależy Państwu na sprawnej i wydajnie działającej klimatyzacji, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowy montaż klimatyzacji i pełną obsługę serwisową. Zadbamy o to, by klimatyzacja w Państwa budynku była w jak najlepszym stanie i służyła bezawaryjnie przez długi czas.

Ikona adresu
Ikona telefonu